• nowość

Słońce i gwiazda

Rick Riordan

Mark Oshiro

Dostępność duża ilość
Czas wysyłki: 24 godziny

Opis

NICO DI ANGELO, SYN HADESA, wiele przeszedł – zginęły jego matka i siostra, został wyoutowany wbrew swojej woli, a podczas prób Apollina stracił przyjaciela…. W jego życiu pozostał jednak promień słońca, i to dosłownie – jest nim Will Solace, jego chłopak, syn Apollina. Razem mogą pokonać wszelkie przeszkody i każdego wroga. Przynajmniej tak było do tej pory…
Nica dręczy nawołujący go głos z Tartaru, najgłębszej części Podziemia. Wydaje mu się, że wie czyj – wzywa go Bob, dawny tytan Japet, którego Percy i Annabeth musieli zostawić w Podziemiu, uciekając z królestwa Hadesa. Najnowsza przepowiednia Rachel Dare, a także sny Nica uzmysławiają mu, że Bob jest w tarapatach. Syn Hadesa musi wyruszyć mu na pomoc, czy się to podoba Panu D i Chejronowi, czy nie. I oczywiście Will upiera się, by mu towarzyszyć. Lecz czy istota ze światła zdoła przeżyć w najmroczniejszej krainie świata? I co znaczy wers przepowiedni, który mówi, że Nico będzie musiał zostawić tam coś o „równej wartości”?
W powieści poświęconej dwóm z najbardziej popularnych postaci świata Percy’ego Jacksona Nico będzie musiał się zmierzyć z demonami – rzeczywistymi i swoimi wewnętrznymi, a jego związek z Willem zostanie poddany wielkiej próbie.

Data premiery: 09.05.2023 r. 
Przekład: Marta Duda-Gryc 

ISBN: 978-83-67071-66-6

Oprawa miękka ze skrzydełkami

Ilość stron: 544

 

Cena: 34,90 zł 34.90 PLN
Cena w innych sklepach: 59,90 zł
ilość szt.
Data wydania 2023

Produkty powiązane

Bitwa w Labiryncie. Tom IV serii Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy  2016
Bitwa w Labiryncie. Tom IV serii Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy 2016

Rick Riordan

szt. 26,90 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl